piknik rodzinny 2017Czerwcowy deszcz nie był nam straszny, kiedy w sobotę 10.06.2017 mieliśmy okazję do spotkania się na boisku szkolnym podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez rodziców szkół i przedszkoli ZDRÓJ I ISKRY. Życzliwa i przyjacielska atmosfera unosiła się wokół wspólnego stołu ze smakołykami.

 

Dziewczynki i chłopcy mieli okazję do wspólnej zabawy i nauki przy stanowisku z modelami, punktem żeglarskim, dyżurką lekarza czy wytwórnią pomysłowych kukiełek z dziecięcych skarpet. Na scenie spontanicznie wystąpiły laureatki konkursu recytatorskiego, a zaraz po nich mieliśmy okazję podziwiać uczestników kursu tańca- rodziców- prezentujących walca wiedeńskiego.

 

Spotkanie to było też okazją do wyrażenia wdzięczności sobie nawzajem. Nauczyciele zostali obdarowani ślicznymi, ręcznie robionymi kwiatami i kubkami. Mimo zmiennej pogody, spotkanie będące okazją do wielu interesujących rozmów zakończyliśmy w niezmiennie radosnym nastroju.

 

Zachęcamy do obejrzenia gelarii zdjęć!