swiety Mikolaj w zdrojuDziś 6 grudnia, a jak wiadomo, tego dnia, wszystkie dzieci w Przedszkolu ZDRÓJ z niecierpliwością wyczekują pewnego niezwykłego gościa…

W tym roku nie było inaczej! Święty Mikołaj - najprawdziwszy na świecie i przyodziany w szaty biskupie, odwiedził Przedszkole ZDRÓJ już z samego rana. Dzieci ze wszystkich grup, powitały Świętego Mikołaja z wielką radością, a za otrzymane prezenty (wydobyte z okazałego worka), odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i drobnym upominkiem – samodzielnie wykonanymi choinkami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezwykłego spotkania! Odwiedziny Świętego Mikołaja w Przedszkolu ZDRÓJ można znaleźć tutaj. Natomiast tu znajdują się zdjęcia z wizyty Świętego w Przedszkolu ZDRÓJ II.