pasowanie na przedszkolaka BiskupinW środę, 30 listopada, odbyło się niezwykle ważne święto ZDROJU, a mianowicie - Pasowanie na Przedszkolaka.

Z tej okazji, wszystkie grupy przedszkolne – zarówno w Przedszkolu na Biskupinie, jak i na Ostrowie Tumskim, przygotowały krótkie występy artystyczne. Zachwyceni rodzice nie szczędzili braw swoim pociechom.

Warto zauważyć, że niezwykle ważną formułę: „Pasuję Cię na Przedszkolaka ZDROJU”, usłyszały nie tylko najmłodsze Zajączki i Mróweczki, które zaledwie kilka miesięcy temu rozpoczęły swoją przedszkolną przygodę, ale także kilkoro dzieci ze starszych grup, które dołączyły do ZDROJU w nowym roku przedszkolnym.

pasowanie na przedszkolaka OstrowWszystkie, pasowane na Przedszkolaka dzieci, otrzymały upamiętniające to wydarzenie odznaki.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby każdy kolejny dzień spędzony w ZDROJU, był dla nich wspaniałą przygodą!

Oczywiście, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia! Tutaj znajdą Państwo zdjęcia z Przedszkola ZDRÓJ na Biskupinie. Natomiast tu, można obejrzeć zdjęcia z wydarzenia w Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim.