wykłady ks. JanaW minioną sobotę, 8 października, w budynku Szkoły Podstawowej ISKRY mieliśmy okazję gościć ks. Jana O’Dogherty.

Kapłan Opus Dei wygłosił dwa niezwykle interesujące wykłady, których tematyka dotyczyła: roli czystości w wychowywaniu dziecka, a także jedności małżeństwa w dzisiejszych czasach. Ks. Jan podkreślił, że nic nie może zastąpić rodziców w procesie wychowywania dzieci.

Wykłady cieszyły się sporym zainteresowaniem – o czym świadczyła spora frekwencja zgromadzonych na sali wykładowej osób, a prezentowane treści przyjęte zostały przez słuchaczy z dużym uznaniem.

Ks. Jan O’Dogherty był również otwarty na udzielenie odpowiedzi na nurtujące słuchaczy pytania, a także osobistą rozmowę po zakończeniu wykładów.