1 Dzien OjcaPełen wrażeń rok przedszkolny dobiegł końca! Moment ten okazał się wyjątkowo szczególny dla Tropicieli, którzy 22 czerwca zakończyli swoją przygodę z Przedszkolem ZDRÓJ. Każdy Tropiciel, otrzymał wówczas dyplom ukończenia Przedszkola. Nasi wspaniali rodzice podziękowali również wychowawczyni – Pani Kamili, za trud włożony w wychowanie i nauczanie ich dzieci.

Moment zakończenia roku przedszkolnego był również wyjątkową okazją do świętowania Dnia Ojca. Wszystkie dzieci przygotowały niezwykłe występy, podczas których recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wręczyły tatusiom samodzielnie wykonane i niepowtarzalne prezenty, a nawet zaprosiły wszystkich do wspólnego tańca. Wzruszeni ojcowie z dumą patrzyli na swoje pociechy.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej galerii.